ivek-cool

Ovde možete otvoriti temu sa snimcima vaše svirke.
Pravila foruma
Kada postavljate temu sa snimcima vaše svirke naslov teme treba da nosi vaše korisničko ime na forumu. Svaki član može da ima samo jednu temu u kojoj će postavljati sve svoje snimke.
ivek-cool
48 basova
48 basova
Postovi: 78
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

ivek-cool

Post od ivek-cool »



Ajd da probijem led!
ivek-cool
48 basova
48 basova
Postovi: 78
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Lijepa druženja uz harmoniku!

Post od ivek-cool »



Inace ova starješina je poznati Hrvatski harmonikaš - Miroslav Navračić. Ova fešta se odvijala u mojem kraju (harmonijada) od poznatijih bio je Krešimir Filipčić , Marjan Krajna , Navračić ...........na harmonijadi je bilo 16 harmonikaša koji se aktivno bave muzikom i u stranju su svašta odsvirat!
Korisnikov avatar
Webmaestro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 1368
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: Lijepa druženja uz harmoniku!

Post od Webmaestro »

ivek-cool napisao:

Ajd da probijem led!
Odlična atmosfera. Četri harmonike i ništa više ne treba. Ti si momak sa bradicom? :) Svaka čast za timski rad. Vidjao sam orkestre sa više harmonika gde se ne zna ko pije a ko plaća, svi željni dokazivanja, nadjačuju jedni druge i to onda zvuči kao sudar kamiona koji prevozi prasiće :lol: A vi ste četvorica a opet zvučite čisto kao jedan, to cenim!
Bata Kanda 73
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 701
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

lijepa druzenja uz harmoniku!

Post od Bata Kanda 73 »

Navracic je extra klasa,a ovaj momak pored njega je Miki (ima par klipova na youtube),momak strava svira.Ma kad se nadju majstori svog zanata moze da ih ima i petnaestoro to ce zvucati picikato-uvek se zna ko sta svira i netreba im uvezbavanje!Par puta sam bio prisutan prilikom takvih "seansi" (Mikica Markovic,Nesa Senta,Djentile,Zka),cisto onako iz zezanja,ljudi moji ono je ludilo!
Korisnikov avatar
Webmaestro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 1368
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: Lijepa druženja uz harmoniku!

Post od Webmaestro »

Bata Kanda 73 napisao:Zka
Misliš na Nišliju... Zoran... ne mogu da se setim kako se preziva? Svirao u orkestru Kalimero, a možda i sad taj orkestar radi...
Bata Kanda 73
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 701
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

lijepa druzenja uz harmoniku!

Post od Bata Kanda 73 »

Ma da ,na njega mislim,samo sto ja nepamtim imena ali ga znam pod nadimkom Zka.Nisam siguran dali je jos uvek u orkestru Kalimero,ali znam da stalno ima ucenike i da uvek ima posla-i treba tako da bude kad su majstori u pitanju.U zadnje vreme,zbog posla,slabo se krecem po nasim Niskim institucijama (citaj:kafanama :) ),pa slabo i vidjam sve te ljude ali uvek je milina cuti ih.
ivek-cool
48 basova
48 basova
Postovi: 78
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Lijepa druženja uz harmoniku!

Post od ivek-cool »

Webmaestro napisao:
ivek-cool napisao:

Ajd da probijem led!
Odlična atmosfera. Četri harmonike i ništa više ne treba. Ti si momak sa bradicom? :) Svaka čast za timski rad. Vidjao sam orkestre sa više harmonika gde se ne zna ko pije a ko plaća, svi željni dokazivanja, nadjačuju jedni druge i to onda zvuči kao sudar kamiona koji prevozi prasiće :lol: A vi ste četvorica a opet zvučite čisto kao jedan, to cenim!
Da ja sam tada imao bradicu ....hehehhehe.....Hvala na pohvalama i naravno kritike su isto dobrodosle! Ima jos par clipica di sviramo nas četvorica!
ivek-cool
48 basova
48 basova
Postovi: 78
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Lijepa druženja uz harmoniku!

Post od ivek-cool »



Evo nastup sa Ohridskog festivala 2008 , dobili smo nagradu za aranžman!
Korisnikov avatar
Webmaestro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 1368
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: Lijepa druženja uz harmoniku!

Post od Webmaestro »

Simpaticna pesma i pevacica :)
ivek-cool
48 basova
48 basova
Postovi: 78
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Lijepa druženja uz harmoniku!

Post od ivek-cool »

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=cGv4wGn7g-Q[/youtube]

Jedna lijepa uspomena ,nadam se da ces ih jos takvih biti!
Odgovori