Harmonistak i problemi sa YouTube

Harmonikaši na YouTubu - od amatera do profesionalaca.
Korisnikov avatar
accordionist
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 543
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Harmonistak i problemi sa YouTube

Post od accordionist »

Nadam se da se necete mnogo naljutiti sto skrecem s teme ali sad kad mi se ukazala prilika, tu je Dule koji kaze da je Sandrin komsija, pa da ga pitam kod koga je ucila ona?
harmonistak
48 basova
48 basova
Postovi: 88
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Dallape harmonika

Post od harmonistak »

a jel moze neko nesto da postavi od sandre a da nije youtube posto imam blokadu na filteru ovde gdje se nalazim
Korisnikov avatar
micha56
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 770
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Cuprija

Re: Dallape harmonika

Post od micha56 »

harmonistak napisao:a jel moze neko nesto da postavi od sandre a da nije youtube posto imam blokadu na filteru ovde gdje se nalazim
Evo ima ovde Sandrina svirka: viewtopic.php?f=26&t=37
Ali to je opet YouTube - a ne razumem kakav filter - skini to. Svi snimci (99%) su sa YouTube i sa tim filterom - neces se nagledati videa.

Pozzz.
harmonistak
48 basova
48 basova
Postovi: 88
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Dallape harmonika

Post od harmonistak »

eh da sam ja administrator lako bih ja
Korisnikov avatar
micha56
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 770
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Cuprija

Harmonistak i problemi sa YouTube

Post od micha56 »

harmonistak napisao:eh da sam ja administrator lako bih ja
Daj mi ideju ....
harmonistak
48 basova
48 basova
Postovi: 88
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Dallape harmonika

Post od harmonistak »

brate amerikanci kolo vode. dobro je da mogu i ovde da komuniciram sa vama.

nego cekam ovu dalapu ko ozebo sunce. bas me interesuje hoce li da bude neka zara ili sam kupio macka u vreci.
Korisnikov avatar
micha56
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 770
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Cuprija

Re: Dallape harmonika

Post od micha56 »

Ma nisi me razumeo.
Ja sam samo pitao, zbog cega si ono rekao
eh da sam ja administrator lako bih ja
Kazi mi sta bi radio da, ako mogu, uradim ja za tebe - da mozes da pogledas te snimke sa YouTube. Samo sam to pitao, jer jos nisam cuo da neko ima ugradjen neki filter, pa ne moze da pogleda neki sajt, ili video snimke sa tog sajta.
Da li mozes da skines taj filter - ili mi opisi kako si to zaradio - pa da probamo svi da ti nekako pomognemo.
Eto - upravo zbog toga sam ti rekao - daj mi ideju, a ono sto si rekao da amerikanci kolo vode - mogu samo da nas poljube u dupe, mi sa ovih prostora smo deset puta bolji hakeri od njih i bar tu nam ne mogu NISTA.

Inace - zelim ti svu srecu u kupovini harmonike.

Pozdrav.
MladenIsakovic
120 basova
120 basova
Postovi: 212
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Šabac
Kontakt:

Re: Dallape harmonika

Post od MladenIsakovic »

To je verovatno filter na hardverskom firewall-u, verovatno firme čiji računar koristi naš kolega iz Amerike. I mi to često radimo ovde po firmama, da bi se sprečili radnici da za radno vreme idu na fejsbuk, myspace, youtube i slične. Prosta stvar, samo se blokiraju domeni na internet serveru, i niko u mreži ne može da ide na te sajtove. Verovatno se o tome radi, nema šta drugo biti
Poslednja izmena od MladenIsakovic u 27 Mar 2011, 00:54, izmenjeno 1 put ukupno.
harmonistak
48 basova
48 basova
Postovi: 88
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Harmonistak i problemi sa YouTube

Post od harmonistak »

gos'n isakovicu upravo je to u pitanju. u svakom slucaju se zahvaljujem na ponudjenoj pomoci. ako neko zna kako da zaobidjem ovu prepreku neka se javi privatno porukom. takodje mi je zao sto za sada necu moci da cujem sandru :-(

odosmo u debeeeeli off topic pa evo da spomenem bar kako stvari stoje sa kupovinom. prije dva dana moja novokupljena dalapa je stigla u depo u njemacku. za jedno 7 dana bi trebala da stigne ovde. cim dodje postavljam fotografije i prvi utisak.
Korisnikov avatar
micha56
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 770
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Cuprija

Re: Dallape harmonika

Post od micha56 »

Jbg - ja na poslu imam dnevnik, katedru, tablu i kredu - tako da ne razmisljam o kompjuteru na poslu, nego o kompjuteru kod kuce. E onda je to druga stvar. Na poslu ne smes da se zezas i preskaces taj filter (blokirani domen) - ne treba ti da jos i otkaz dobijes.
Ja sve vreme pricam o kompu kod kuce, ali ti izgleda nemas to kod kuce, pa zbog toga ne mozes da pogledas Sandru. Ok - izvini.

Pozzz.
Odgovori