Srecna Nova Godina!

Rođendani, Nova godina, praznici, slave, imendani...
Odgovori
dugi68
120 basova
120 basova
Postovi: 209
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Srecna Nova Godina!

Post od dugi68 »

Slika hm, ajd meštre da vidimo. svako ko je prijavljen na stranicu a ne javi se u toku 24 sata, dobije -1 bod. nije ovo kritika nejavljanja, nego kritika nedruženja. nađem stranicu na kojoj se sa zadovoljstvom družim, na kraju ispadne da smo ti, bata kanda, ivek i ja jedina laprdala. pa ajd onda oni što gledaju naše transkripte, neka imaju i minis bodove. najlakše, ja se prijavio i sada ću koristiti sve pogodnosti stranice a neću se družiti. šipak, meštre uvedi reda :twisted: ;) :x
Korisnikov avatar
Webmaestro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 1368
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: Srecna Nova Godina!

Post od Webmaestro »

Potpuno si u pravu, treba malo animirati ovaj forum. Evo uskoro uvodimo titule na forum, a mozda i jos nesto... Pa ako imate ideje za nazive titula, predlozite to. Inace, titula je ono sto stoji ispod nicka (trenutno samo ja imam titulu, i to je ono Admin ispod mog nicka). Titule ce da se dobijaju na osnovu broja i kvaliteta postova (kvaliteta u smislu doprinosa)... I tako, da se zna ko je ko, hehehe :)
dugi68
120 basova
120 basova
Postovi: 209
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Srecna Nova Godina!

Post od dugi68 »

:) ok, ajde vidi za ovo što sam napisao za skidanje, pošto imam "flat". može li to pomoći onako kako sam napisao! :D
Korisnikov avatar
Webmaestro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 1368
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: Srecna Nova Godina!

Post od Webmaestro »

Ma samo ti postavljaj ovde linkove kad naidjes na nesto dobro. Ako su note onda ih stavi u podforum Note, a ako je mp3 onda u forum gde mu je mesto, a ako je nesto trece onda... :)
dugi68
120 basova
120 basova
Postovi: 209
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Srecna Nova Godina!

Post od dugi68 »

:) ok :)
dugi68
120 basova
120 basova
Postovi: 209
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Srecna Nova Godina!

Post od dugi68 »

:?: jel večeras ne mlatiš lovu?????????
Korisnikov avatar
Webmaestro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 1368
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: Srecna Nova Godina!

Post od Webmaestro »

Veceras ne. Pa sta bih sa toliko love kad bih je svaki petak i vikend mlatio! :)
Bata Kanda 73
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 701
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Srecna Nova Godina!

Post od Bata Kanda 73 »

De ste bre drugari,ni ja nemlatim(slama se neracuna :D ).E ljudi moji reci ce te da sam blesav al bre ja nemog da se odlepim od ovi bugari(izvini Web :D :lol: Slika Slika )Ma salim se naravno!!Mislim naravno na harmonikase i uopste muzicare,pa ovaj Petar Ralchev definitivno nije "pod libelu"!Pa on se igra sa ono armonice od Weltm. Slika Nego kako dugi napredujes sa svirkom?p.s za web-a necu ni da pitam-nije dzabe MAESTRO!
Korisnikov avatar
Webmaestro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 1368
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: Srecna Nova Godina!

Post od Webmaestro »

Ma Bugarin to sto zamisli to odsvira. E, ali moramo nesto da priznamo: ipak ne moze Bugarin da odsvira šumadijski triler onako kako ga odsvira Ljubisa Pavkovic. Jeste ono, Petar Ralcev odsvira i Sumadiju, ali... ima neki mali šmek koji mu nedostaje da bi to bilo to. Ne kazem da je Pera loš, ali... eto :)
ivek-cool
48 basova
48 basova
Postovi: 78
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Srecna Nova Godina!

Post od ivek-cool »

Eto mene sa svirke laganini ide svirkica po svirkica........
Odgovori