Vojna Policija

Neobavezno ćaskanje o bilo čemu.
KizaX
120 basova
120 basova
Postovi: 124
Pridružio se: 29 Sep 2011, 22:31
Lokacija: Novi Beograd

Vojna Policija

Post od KizaX »

Neko mozda imao slicna iskustva? Sta,kako,koliko?
Korisnikov avatar
alibaba40
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 873
Pridružio se: 15 Mar 2011, 13:42

Re: Vojna Policija

Post od alibaba40 »

KizaX napisao:Neko mozda imao slicna iskustva? Sta,kako,koliko?
Oprosti prijatelju ne razumijem pitanje :pudc8: :pudc8: :pudc8:
Korisnikov avatar
Webmaestro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 1368
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: Vojna Policija

Post od Webmaestro »

Sto pitas KizaX, nisi valjda u vojsci? :D (Jel to jos ima? Nisam svirao ispracaj vec dve godine)
KizaX
120 basova
120 basova
Postovi: 124
Pridružio se: 29 Sep 2011, 22:31
Lokacija: Novi Beograd

Re: Vojna Policija

Post od KizaX »

Pitam,jer oce da me bace u vojnu policiju,pa reko da vidim jel neko bio.
A postoji i dalje... http://www.budiprofesionalac.rs/
Korisnikov avatar
micha56
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 770
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Cuprija

Re: Vojna Policija

Post od micha56 »

Ja sam izasao iz vojske kao desetar Vojne policije, a kasnije dogurao do kapetana u rezervi. Cak sam bio i inspektor civilne policije kasnije.
Sluzio sam vojsku u Somboru (aerodorom izmedju Sombora i Apatina) davne 1984. i NAJEBAO sam kao niko moj za vreme obuke, a i posle na vojnim vezbama od Zajecara, preko Pasuljanskih livada do Kosova (Suva reka, Urosevac, Stimlje ...).
Bezi od tog roda vojske glavom bez obzira.
Od mog prijatelja sin bio u Vojnoj policiji pre 3-4 godiine negde u Beogradu i po njegovoj prici - skoro je ISTO kao sto je bilo i kod mene.
Znaci - ako zelis da ti zivot bude pakao - idi u Vojnu policiju.
Ovo je, naravno, moje iskustvo i uopste ne mora da bude tako. Raspitaj se malo pa vidi.

Najlepse je u Baba Julkinom puku - protiv pozarac, kerovodja, vezista, vozac i sl. Ostalo JOK.

Pozdrav.
Korisnikov avatar
Shop
120 basova
120 basova
Postovi: 197
Pridružio se: 08 Avg 2011, 09:39
Lokacija: Petrovac na Mlavi

Re: Vojna Policija

Post od Shop »

micha56 napisao:Ja sam izasao iz vojske kao desetar Vojne policije, a kasnije dogurao do kapetana u rezervi. Cak sam bio i inspektor civilne policije kasnije.
Sluzio sam vojsku u Somboru (aerodorom izmedju Sombora i Apatina) davne 1984. i NAJEBAO sam kao niko moj za vreme obuke, a i posle na vojnim vezbama od Zajecara, preko Pasuljanskih livada do Kosova (Suva reka, Urosevac, Stimlje ...).
Bezi od tog roda vojske glavom bez obzira.
Od mog prijatelja sin bio u Vojnoj policiji pre 3-4 godiine negde u Beogradu i po njegovoj prici - skoro je ISTO kao sto je bilo i kod mene.
Znaci - ako zelis da ti zivot bude pakao - idi u Vojnu policiju.
Ovo je, naravno, moje iskustvo i uopste ne mora da bude tako. Raspitaj se malo pa vidi.

Pozdrav.

Prijatelju Micho ti stvarno jos samo mecke nisi vodio... :D znaci iznenadis me svaki put!

Ja sam bio artiljerija PVO...Proklinjem aerodrom Batajnicu jos uvek skoro svaki dan kad ustanem!


pozdrav
Korisnikov avatar
micha56
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 770
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Cuprija

Re: Vojna Policija

Post od micha56 »

Pa i to sam hteo 1999. za vreme bombardovanja, ali naleteo sam na cigu (veliki brci, sirok osmeh i zlatan zub ... :lol: ), koji mi je bukvalno ovo rekao, kad sam ga pitao da ja malo povedem mecku:

"Brate, nervozna i pijana, popila 3 piva - ce t'icepa."
A ja je gledam, a ona drma onu motku sa lancem, koji joj prikacen za nos (meckin pirsing :lol: ) i vidim da me ciga ne laze - I ODUSTANEM.

A pokajao sam se najmanje hiljadu puta, jer sad vise nema mecki na ulicama, zabranili ovi sto brane zivotinje i sta sad ja da povedem ... :pudc8:

Pozdrav.
Korisnikov avatar
Shop
120 basova
120 basova
Postovi: 197
Pridružio se: 08 Avg 2011, 09:39
Lokacija: Petrovac na Mlavi

Re: Vojna Policija

Post od Shop »

Idi bre.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
KizaX
120 basova
120 basova
Postovi: 124
Pridružio se: 29 Sep 2011, 22:31
Lokacija: Novi Beograd

Re: Vojna Policija

Post od KizaX »

Meni izgleda nema izlaza,doduse saznacu u novembru sta,kako i zasto. Bolje bi im bilo da je onako kako su "nasminkali" da jeste.
Korisnikov avatar
Webmaestro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 1368
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: Vojna Policija

Post od Webmaestro »

Ima i gorih obuka od one za vojnu policiju: mornarica! Al zato kad cela ta tortura prodje lepo je na pučini plavoj... :D Steta sto vise nemamo more :(
Odgovori