Hoby forumasa

Neobavezno ćaskanje o bilo čemu.
Korisnikov avatar
alibaba40
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 873
Pridružio se: 15 Mar 2011, 13:42

Hoby forumasa

Post od alibaba40 »

Evo prijatelji moji meni pade jos jedna tema na pamet,pa da vidimo kakvim se sve hobyjem bavimo osim sviranja ili uopce oko muzike.Pocinjem od sebe sa jednim sportom sto mnogi to ne vole a mnogi opet vole a to je ribolov. Meni osobno lijeci zivce jer obozavam priodu,vodu i naravno drustvo sa kojim idem na pecanje.Drugo vec sam napomenuo u predstavljanju voznja motora i njegova mehanika, kao i kod auta,jednostavno mehaniku obozavam,i trece skijanje koje nazalost vise necu moci.Eto od mene toliko da vidimo vas sta vi kazete,Pozdrav :ijuju:
Korisnikov avatar
Webmaestro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 1368
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: Hoby forumasa

Post od Webmaestro »

Iz hobija sam napravio ovaj sajt :D
Korisnikov avatar
Shop
120 basova
120 basova
Postovi: 197
Pridružio se: 08 Avg 2011, 09:39
Lokacija: Petrovac na Mlavi

Re: Hoby forumasa

Post od Shop »

Ja imam pored sviranja imam jos dve velike ljubavi (da ne racunam zenu tu :D :lol: ),to je ribolov i kuvanje!A u kuvanju posebno kuvanje raznih gulasa,paprikasa,ribljih corbi,pasulja......naravno u kotlicu ili u glinenom loncu!


pozdrav
Korisnikov avatar
Salle1010
120 basova
120 basova
Postovi: 134
Pridružio se: 23 Sep 2011, 14:02
Lokacija: Cuprija

Re: Hoby forumasa

Post od Salle1010 »

Ih bre Shop pa sto ne pricas! Kad da dodjemo na gulas? :lol:
Korisnikov avatar
Salle1010
120 basova
120 basova
Postovi: 134
Pridružio se: 23 Sep 2011, 14:02
Lokacija: Cuprija

Re: Hoby forumasa

Post od Salle1010 »

Ja volim da "cackam" nesto oko auta u smislu "budzenja" - naravno kad se ima sredstava za to ;)
A pored toga volim i da napravim nesto od drveta, pa nek je i najobicnija polica :D
Korisnikov avatar
Shop
120 basova
120 basova
Postovi: 197
Pridružio se: 08 Avg 2011, 09:39
Lokacija: Petrovac na Mlavi

Re: Hoby forumasa

Post od Shop »

haha.... :lol: kad god hocete!Moze za slavu 19.decembra,tad je riblja corba,pastrmka i som na talandari (tanjiraci),ili posle oko nove godine na moje suvo meso i domace vince!
:D

Gde se seti stomak me zabole! :lol:
Korisnikov avatar
Salle1010
120 basova
120 basova
Postovi: 134
Pridružio se: 23 Sep 2011, 14:02
Lokacija: Cuprija

Re: Hoby forumasa

Post od Salle1010 »

Pazi, mene ne moras dva puta da zoves hehehe
I nije ti to lepo da sad toliko opisujes "meni", ima ovde i gladnih :lol: :lol: :lol:
Korisnikov avatar
micha56
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 770
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Cuprija

Re: Hoby forumasa

Post od micha56 »

E, moji drugari, citam ove redove o hrani i da nisam upravo ustao sa stola - poceo bih da jedem monitor ili misa :asdfnjo: Salim se.
Pa moj hobi je, ako to tako moze da se kaze - kompjuter.
Poceo sam jos 1990. god sa 286 i jos uvek "otkrivam" sve njegove muogucnosti i rado ih koristim. Jos bolje kad neko plati za to koriscenje, odnosno uradim nesto na kompu u svrhu biznisa - namenski i za poznatog ili nepoznatog kupca. Kazu da se hobi ne naplacuje, ali ja nazalost moram, jer je sve teze da se zivi i prezivi od obicne plate. A kad nema niko da plati - ja se igram na njemu, uglavnom pucacine i voznja.

E, a kad ustanem sa kompjutera rado obradjujem drvo ili metal i u tome, mislim da u rucnoj obradi, nema za mene tajni. Pravim od kapija, pa preko ograda, vrata, prozora i stolova - sve do kucnog namestaja. Sasvim, sve jedno, da li su od drveta ili metala. To me smiruje, a po nekad i previse, jer posle toga se ukocim od kicme, kao sad na primer.
Naime - ceo dan sam sekao, vario, brusio i farbao metalnu konstrukciju za vinjagu kod mene u dvoristu (vinjaga je ono sto oblikuje i pridrzava vinovu lozu). E sad jedva sedim ispred kompa jer sam se ukocio od isijasa. Kazu da je za isijas dobro da se previje preko kicme neka mlada od 20-30 godina, a ja nemam to godiste pri ruci - samo od 50 god i nekako ne uspevam da se izlecim. Ne znam sta cu da radim ... :pudc8:

Pozdrav i ne zamerite na preopsirnosti. :ijuju:
Korisnikov avatar
alibaba40
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 873
Pridružio se: 15 Mar 2011, 13:42

Re: Hoby forumasa

Post od alibaba40 »

Pa ja mislim Micha ti bi trebo hitno doktoru da ti propise dvije po 18 god. na dan po dvaput konzumirat
moze sa rakijom ali pozeljno sa vinom (znas zbog mirisa) :lol:
Korisnikov avatar
micha56
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 770
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Cuprija

Re: Hoby forumasa

Post od micha56 »

Kazi mi gde je taj "doktor", odmah idem.
I, samo molim te, jel pokriva osiguranje taj recept, ili ...

A za rakiju ili vino - lako cemo, ovde u Sumadiji i Pomoravlju toga ima i za izvoz.

Pozzz.
Odgovori