ivek-cool

Ovde možete otvoriti temu sa snimcima vaše svirke.
Pravila foruma
Kada postavljate temu sa snimcima vaše svirke naslov teme treba da nosi vaše korisničko ime na forumu. Svaki član može da ima samo jednu temu u kojoj će postavljati sve svoje snimke.
Korisnikov avatar
bpodnar
96 basova
96 basova
Postovi: 96
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Lijepa druženja uz harmoniku!

Post od bpodnar »

ivek-cool napisao:Ajd da probijem led!

Sto mu gromova, pa ja tebe poznam!!! Svirao si sa svojim bendom nama negdje 2005. godine kod Bunčića u hotelu u Vrbovcu. Mi smo se vraćali sa sindikalnih sportskih igara iz Zadra pa smo stali tamo na ručak. S tobom je bio još jedan harmonikaš jel tako? Ja sam bio onaj koji ti je prvi zatak'o 100kn za harmoniku, imao si Guerrini tada. Jel se sjećaš toga?
ivek-cool
48 basova
48 basova
Postovi: 78
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Lijepa druženja uz harmoniku!

Post od ivek-cool »

bpodnar napisao:
ivek-cool napisao:Ajd da probijem led!

Sto mu gromova, pa ja tebe poznam!!! Svirao si sa svojim bendom nama negdje 2005. godine kod Bunčića u hotelu u Vrbovcu. Mi smo se vraćali sa sindikalnih sportskih igara iz Zadra pa smo stali tamo na ručak. S tobom je bio još jedan harmonikaš jel tako? Ja sam bio onaj koji ti je prvi zatak'o 100kn za harmoniku, imao si Guerrini tada. Jel se sjećaš toga?
Svirao jesam puno puta u vrbovcu al se ne sjecam toga ,ipak je to davno bilo!!!!
Korisnikov avatar
bpodnar
96 basova
96 basova
Postovi: 96
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Lijepa druženja uz harmoniku!

Post od bpodnar »

Imam negdje sliku što smo se slikali svi skupa ispred autobusa, samo da je nađe, pa ću je staviti ovdje, sigurno ćeš se sjetiti onda.
ivek-cool
48 basova
48 basova
Postovi: 78
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Lijepa druženja uz harmoniku!

Post od ivek-cool »

Ajd stavi!!!
Korisnikov avatar
bpodnar
96 basova
96 basova
Postovi: 96
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Lijepa druženja uz harmoniku!

Post od bpodnar »

Evo ih

Slika

Slika

Jesi ti ovaj harmonikaš sa Guerrinijem? Ja stojim na desnoj strani, crvena majica, plava trenerka i bijele patike. :D
ivek-cool
48 basova
48 basova
Postovi: 78
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Lijepa druženja uz harmoniku!

Post od ivek-cool »

hehehehehe "stotka" je gore.......ne nisam to ja al te dečke poznajem sa basistom sam i sviral jednom!!!!!:-)))))))
Korisnikov avatar
bpodnar
96 basova
96 basova
Postovi: 96
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Lijepa druženja uz harmoniku!

Post od bpodnar »

Pa po onom snimku gore što ste svirali u vikendici, ako si ti onaj harmonikaš, ja bi se zakleo da si ti ovaj na slici. Možda imaš brata blizanca?
ivek-cool
48 basova
48 basova
Postovi: 78
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Lijepa druženja uz harmoniku!

Post od ivek-cool »

hehheheheh da možda tko zna...... Slika
Odgovori