Harmonika

Sve u vezi harmonike i muzike što ne spada u gornje podforume.
Odgovori
Crnogorac2122
Nema harmoniku
Postovi: 1
Pridružio se: 29 Jan 2022, 21:39

Harmonika

Post od Crnogorac2122 »

Dobro vece svima, e ovako ja sam nov ovdje i zelio bih d vs pitam a nadam se vasež odgovoru i pomoci, Rodio sam se n selu i ako sad radim i zivim u gradu na selu ide svako malo jer me vuce velika ljubav, i tako volim muziku volim pjesmu, harmoniku, i prijavio sam se kod jednog profesora da idem na csove kod njega da ucim harmoniku, pocinjme za koji dan, nikada nost nijesam svirao i nemam pojma o tome ali imam veliku zelju i volju i zelim da probam, ima. 30 godina zenu i dijete na putu, ali zelim da z svoju dusu naucim a profesor mi kaze probacemo ako ima sluha ok, ako ne nista nadam se i boga molim da imam sluha i da cu moci bar malo nauciti, molim vas pisite mi vasa iskustva i tako hvala
IgorSb
16 basova
16 basova
Postovi: 47
Pridružio se: 14 Nov 2020, 15:39

Re: Harmonika

Post od IgorSb »

Pozdrav prijatelju ja sam 38 počeo :svirac: :svirac: :svirac:
alek
120 basova
120 basova
Postovi: 226
Pridružio se: 15 Nov 2011, 17:52

Re: Harmonika

Post od alek »

Ја почео са 25, већ сам имао сина у то време. Једно 5 година сам се мучио јер био сам добар слухиста али нисам то могао баш добро да пренесем на клавијатуру јер нисам имао добар прсторед. Када се препунила чаша, вежбам, вежбам вежбам а нема напретка онда сам уплатио приватне часове и човек ми исправљао руку једно 6 месеци, можда и више. Нисам прекинуо јер сам савладао се што треба већ се после родило и друго дете па и треће и имао сам друге приоритете. Сада свирам солидно захваљујући том човеку али ето, да сам био у могућности барем годину или две сам требао да похађам часове код њега да бих био комплетан, или можда комплетан за своје схватање.

У преводу, никад није касно, само рокај. :svirac: :svirac: :svirac:
Odgovori