Smrt Mikija Cortana

Neobavezno ćaskanje o bilo čemu.
Odgovori
Koca
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1511
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Bela Crkva Banat

Smrt Mikija Cortana

Post od Koca »

Dana 14.05.2022. iznenada je preminuo klavijaturista romske muzike, veliki virtuoz jednog stila koji je sam kreirao. Ostace zapamcen po svojim improvizacijama, svirao je sa Dejanom Kosticem, Acom Cergarom i drugim velikim muzicarima romske muzike. Na sahrani su ga ispratili ne sa trubama nego sa komletnim romskim orkestrom gde su dominirale klavijature onako kako je on svirao, placao se baksis muzikantima ali sve je vrlo tesko za gledati. Laka mu zemlja.
Dallape 1960
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 709
Pridružio se: 27 Maj 2011, 21:25
Lokacija: Kosovo i Metohija

Re: Smrt Mikija Cortana

Post od Dallape 1960 »

Covek Koji kao I mnogi pre njega nije umeo I mogao da se kontrolise I izadje na kraj sa izazovima koje Ovaj posao nosi sa sobom. Zavrsio na dnu kao mnogi pre njega. Muzicar.. ja Ne volim taj still Ali ozbiljan virtuoz I postovanje sa moje strane.
mali harmonikas
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 318
Pridružio se: 15 Nov 2018, 08:12

Re: Smrt Mikija Cortana

Post od mali harmonikas »

Dallape 1960 napisao: 03 Jun 2022, 20:56 Covek Koji kao I mnogi pre njega nije umeo I mogao da se kontrolise I izadje na kraj sa izazovima koje Ovaj posao nosi sa sobom.

Zapravo ko ne pije i sl tome ostaje uskrecen ..kada imas na svirci u izobilju alkohola besplatnog tesko da neces uzeti..ja sam uskracen jer ga ne konzumiram uopce..
Odgovori