Vlada Veselinovic

Ljudi bez kojih harmonika ne bi progovorila. Biografije harmonikaša.
Pravila foruma
Ukoliko imate biografiju nekog harmonikaša koji se još uvek ne nalazi u ovom delu foruma, slobodno postavite novu temu sa tekstom biografije. Cilj je da ovde sakupimo biografije svih naših i svetskih harmonikaša.
Odgovori
mladen-marija1
96 basova
96 basova
Postovi: 115
Pridružio se: 15 Jul 2012, 13:31

Vlada Veselinovic

Post od mladen-marija1 »

Pozdrav,ne znam da li sam ovu temu stavio u pravu rubriku,smatram da je umetnik Vlada Veselinovic genije za harmoniku,mozemo biti sretni sto imamo takvog umetnika i sretni sto je tu za nas i sto nesebicno deli svoje veliko znanje,ja licno nikad nisam imao priliku da od nekog ucim,ali od ovog coveka moze se mnogo nauciti,prelistavajuci njegove notne zbirke za koje imamo veliku srecu da ih pise,tek sad shvatam njegovu velicinu,za mene je on uzor,naravno pored svih drugih velikana harmonike,veliko mu hvala jos jednom za sve sto radi,veliki pozz,Mladen !
Korisnikov avatar
sampionce
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 603
Pridružio se: 04 Feb 2012, 22:41

Re: Vlada Veselinovic

Post od sampionce »

Pozdravljam temu.
Ponudite njemu Scandalli Super VI za 50.000€...
mladen-marija1
96 basova
96 basova
Postovi: 115
Pridružio se: 15 Jul 2012, 13:31

Re: Vlada Veselinovic

Post od mladen-marija1 »

sampione,drago mi je da pozdravljate temu,nego nije mi nesto jasno zasto pominjete moju harmoniku,i kakve to ima veze sa temom,ja sam mislio da cete nesto reci o temi,hm? :svirac:
Korisnikov avatar
sampionce
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 603
Pridružio se: 04 Feb 2012, 22:41

Re: Vlada Veselinovic

Post od sampionce »

Pa takav maestro zasluzuje vrhunski instrument.
Mogli biste da mu ponudite po povoljnoj ceni, recimo 47.000€.
Posteno.
mladen-marija1
96 basova
96 basova
Postovi: 115
Pridružio se: 15 Jul 2012, 13:31

Re: Vlada Veselinovic

Post od mladen-marija1 »

Re: Vlada Veselinovic

Post od sampionce » 01 Dec 2020, 01:01
Pa takav maestro zasluzuje vrhunski instrument.
Mogli biste da mu ponudite po povoljnoj ceni, recimo 47.000€.
Posteno.


Vrh
Ja bih ipak nesto o temi,vase frustacije prepustam Vama,dosao sam do knjiga i notnih izdanja umetnika Vlade Veselinovica i odusevljen sam,nemaju svi novaca da placaju 50 eur cas ili ne znam vec koliko,te knige su izuzetno kvalitetno napisane i mislim da se moze mnogo nauciti iz njih,ja sam nakon zavrsene nize muzicke skole i nakon 45-godisnjeg natucanja po harmonici tek sad shvatio koliko ne znam,i sretan sam da sam dosao do takve muzicke literature,i sretan sam da su zastupljeni svi melosi naseg podneblja,a sad eto vidim i svjetske muzike sto narocito pozdravljam !
Korisnikov avatar
Webmaestro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 1368
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: Vlada Veselinovic

Post od Webmaestro »

Hvala Mladene na tome što ste podelili svoje iskustvo i mišljenje o mom radu na izdanjima za harmoniku. Veliko zadovoljstvo i inspiraciju mi pruža saznanje da moj rad pomaže ljudima u učenju i poboljšanju veštine sviranja harmonike! :svirac:

Srdačan pozdrav, sve najbolje i puno uspeha!
Vlada
Korisnikov avatar
sampionce
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 603
Pridružio se: 04 Feb 2012, 22:41

Re: Vlada Veselinovic

Post od sampionce »

mladen-marija1 napisao: 01 Dec 2020, 01:18 Re: Vlada Veselinovic

Post od sampionce » 01 Dec 2020, 01:01
Pa takav maestro zasluzuje vrhunski instrument.
Mogli biste da mu ponudite po povoljnoj ceni, recimo 47.000€.
Posteno.


Vrh
Ja bih ipak nesto o temi,vase frustacije prepustam Vama,dosao sam do knjiga i notnih izdanja umetnika Vlade Veselinovica i odusevljen sam,nemaju svi novaca da placaju 50 eur cas ili ne znam vec koliko,te knige su izuzetno kvalitetno napisane i mislim da se moze mnogo nauciti iz njih,ja sam nakon zavrsene nize muzicke skole i nakon 45-godisnjeg natucanja po harmonici tek sad shvatio koliko ne znam,i sretan sam da sam dosao do takve muzicke literature,i sretan sam da su zastupljeni svi melosi naseg podneblja,a sad eto vidim i svjetske muzike sto narocito pozdravljam !
Ма какве фрустрације, што немам 50.000€ да приуштим ту хармонику... :D
Видите, некако не могу да одолим кад ми се набаци на волеј. Само сећање на тај оглас увек разведри целу једну хармоникашку заједницу, некако уноси раздраганост и спокој. Видите, није тако све црно у овим данима... Осим корпуса, наравно. :svirac:
А и не видим шта имате против да Г-дин Веселиновић буде власник једног тако племенитог инструмента, нарочито за тако багателну цену...

Што се књига Г-дина Веселиновића тиче, оне су сјајне. И ја сам власник комплета истих, и с пажњом пратим његов даљи рад.
Odgovori