PONOVO RADI GUERINI!

Sve o različitim markama i modelima harmonika, o proizvodjačima i fabrikama, opšte karakteristike instrumenata.
Pravila foruma
Molimo držite se teme. Prilikom odgovaranja na temu pišite o harmonici (modelu) koja je predmet teme. Sve ostale poruke biće obrisane ili premeštene.
Odgovori
Korisnikov avatar
salele
48 basova
48 basova
Postovi: 81
Pridružio se: 12 Okt 2012, 22:06

Re: PONOVO RADI GUERINI!

Post od salele »

U redu ja nisam profesionalac niti sam diler i nemam 20 harmonika na jednom mestu da ih usporedjujem,ovo je misljenje jednog amatera a nas ima mnogo vise nego profesinalaca i mnogo smo vece trziste mi nego vi profi sviraci pa neka firme koje prave harmonike se malo zapitaju sta prosecan svirac hoce a ne sta hoce par njih profa jer ako njima ugadjaju prodace par harmonika ;) kad sam reko amater mislio sam da pored sto sviram radim i jos neki posao ne vezano za muziku
Korisnikov avatar
sampionce
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 603
Pridružio se: 04 Feb 2012, 22:41

Re: PONOVO RADI GUERINI!

Post od sampionce »

Професионалаца који живе само од свирања (кафански или студијски) је, колико ми је познато, на овом форуму толико да с лакоћом могу да стану на прсте једне руке, према томе нема потребе за правдањем... Сви смо ми овде из љубави према овом племенитом инструменту, а и да понешто и научимо!
SuperMario
Nema harmoniku
Postovi: 2
Pridružio se: 03 Sep 2022, 21:28

Re: PONOVO RADI GUERINI!

Post od SuperMario »

Pozdrav! Imao bi pitanje u vezi Guerrini Superior 2 ili Presidenta. Imali razlika u vezi dirki? Tvornica Guerrini kaze, da u standard superior 2 nisu drvene dirke nego samo kod presidenta? Neznam u cemu je razlika? Hvala unaprijed za odgovor!
Koca
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1511
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Bela Crkva Banat

Re: PONOVO RADI GUERINI!

Post od Koca »

Druze jesi li ih pitao od cega su dirke kod Superior ako nisu drvene?
SuperMario
Nema harmoniku
Postovi: 2
Pridružio se: 03 Sep 2022, 21:28

Re: PONOVO RADI GUERINI!

Post od SuperMario »

Hallo! Koliko sam ja razumio njega (tesko), sud kod superiora ne od drveta, nego od plastike ili nije cesalj od drveta…
To je razlika i u cijeni 2000€, inace su identicne.
Odgovori