I ja sam novi

Pravila foruma, predlozi, sugestije i kritike, uputstva za rad na forumu i slično.
micoo
Nema harmoniku
Postovi: 5
Pridružio se: 09 Jan 2012, 02:05

I ja sam novi

Post od micoo »

:ijuju: Pozdrav svima koliko vas ima ja sam rodom Slavonac A zivim vec 25 god u Njemackoj sviram harmoniku ne na note nego Samouk i dosta mi dobro ide za moju Dusu :svirac: drago mi je da sam vas naso i vjerujem da cemo dosta zadovoljstva imati eto toliko za sada Pozdrav :ijuju:
barbang1955@
Nema harmoniku
Postovi: 1
Pridružio se: 27 Nov 2011, 01:05

Re: I ja sam novi

Post od barbang1955@ »

.....svaka ti čast tako i ja ,isto sam iz nove gradiške ,.....sviram samo uk za svoju i dušu mojih dragih...frendova .....neka samo neka nas bog poživi ...udri brigu na veselje..,.
z.zoric
Nema harmoniku
Postovi: 5
Pridružio se: 28 Mar 2012, 16:39

I ja sam novi

Post od z.zoric »

Dugo ,povremeno, pratim ovaj zanimljivi sajt.Teme su odlične,dosta korisnih informacija za ljubitelje i svirače harmonike.Nisam do sada imao potrebu da bilo šta komentarišem pa se nisam ni registrovao.Sada sam to uradio jer imam nekoliko,ja mislim ,korisnih predloga i sugestija.
Pozdrav svim ljubiteljima ovog predivnog instrumenta od Zokija
Korisnikov avatar
Webmaestro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 1368
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: I ja sam novi

Post od Webmaestro »

Dobrodosao. Da cujemo tvoje predloge.
z.zoric
Nema harmoniku
Postovi: 5
Pridružio se: 28 Mar 2012, 16:39

Re: I ja sam novi

Post od z.zoric »

Posećujem ovaj sajt već dugo vremena i mogu reći da mi se ,kao velikom zaljubljeniku u harmoniku,veoma dopada.Do sada se nisam registrovao ali nekim delovima nije moguce pristupiti kao neregistrovan a i imam nekih predloga za uredništvo pa sam se registrovao.Zovem se Zoran iz Beograda sam,volim harmoniku,dugo pratim harmonikaška takmičenja, i pozdravljam sve ljubitelje harmonike i harmonikaše širom sveta.
Primetio sam da se na spisku takmičenja ne spominje sabor harmonikaša u Lugavčini,memorijal Saše Todorovića u Jagodini,Prva harmonika Srbije u Čačku,pokaži šta znaš u Mladenovcu,Takmičenje u Topoli i možda još neko,trenutno ne mogu da se setim.To su takmičenja na kojima je u žiriju bio i Ljubiša Pavković,Dragan Aleksandrić,Slavko Stefanović,Novica Negovanović,Branimir Đokić,Zoran Vlajić,Časlav Ljubenović,i drugi renomirani harmonikaši.Zaboravio sam na sabor harmonikaša u Boleču koji je revijalnog karaktera.
Hteo sam da pitam,gledajući spisak harmonikaša,prvenstveno mislim na naše,primetio sam da nedostaje nekoliko imena veoma talentovanih harmonikaša koji su pbeđivali na takmičenju u Sokobanji a i na drugim takmičenjima.Ne znam da li imate dovoljno podataka o njima ali mislim da zaslužuju da budu na spisku.Mislim na Saška Velkova iz Makedonije,Aleksandra Sofronijevića,koji trenutno rukovodi orkestrom u Kraljevu ,zatim na Stoiljković Dalibora iz Vlasotinca,izvanrednog harmonikaš(jedan od pobednika u Sokobanji),Dušana Đukića iz Niša(takođe pobednika u Sokobanji, na Svetosavskom saboru),pa Tomislava Latinkića,koji je pobeđivao na mnogim takmičenjima( u Staparu tri puta,u Čačku,Sokobanji kao mlađi junior).Svi oni kao muzičari,iako neki veoma mladi, već imaju iza sebe zavidne uspehe,vode orkestre,putuju po svetu i promovišu naš stil sviranja ovog instrumenta.
Mislim da bi trebalo na spisaku da bude i ,nažalost nastradali,Aleksandar Saša Todorović,jer je on,koliko znam,prvi koji je u Skokobanji pobedio u svim kategorijama.
Zoran
Korisnikov avatar
Webmaestro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 1368
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: I ja sam novi

Post od Webmaestro »

Da u pravu si, ima toliko nedorecenog sto se tice takmicenja, kao i harmonikasa. Na spisku harmonikasa mozemo da stavimo samo izvodjace cije biografije imamo, tako da pozivam sve koji imaju informacije o odredjenom harmonikasu koga nema na spisku da nam napise koju rec i biografiju, pa ce tako i taj izvodjac da se nadje na spisku harmonikasa svetskih i nasih. Isto vazi i za takmicenja, treba nam informacije o svim tim manifestacijama. Tako da pozivam tebe a i sve forumase koji imaju informacije da to podele sa nama. A dolaze ovde na forum i pojedini umetnici koje si gore pomenuo, pa bi mogli i oni sami da nam se predtsave.
z.zoric
Nema harmoniku
Postovi: 5
Pridružio se: 28 Mar 2012, 16:39

Re: I ja sam novi

Post od z.zoric »

Imam neke biografije harmonikaša koji nisu na spisku ,samo moram još malo da ih dopunim jer mi nedostaje još informacija.Takođe imam par informacija o istorijatu nekih takmičenja koja su održavana i neke fotografije sa istih.Potrudiću se uskoro da vam ih pošaljem.Molim vas ,ne znam koji je e-mail administratora.Pozdrav Zoki
Korisnikov avatar
Webmaestro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 1368
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: I ja sam novi

Post od Webmaestro »

Bilo bi dobro da te korisne informacije postavimo na forum. Mozes to i sam uciniti, a mozes i meni poslati na mail pa cu ja da stavim na forum. Mail je: [email protected]
Hvala :svirac:
z.zoric
Nema harmoniku
Postovi: 5
Pridružio se: 28 Mar 2012, 16:39

Re: I ja sam novi

Post od z.zoric »

Nisam baš vičan forumaš, pa ću rađe poslati vama. Pozdrav
vedran puzovic
Nema harmoniku
Postovi: 8
Pridružio se: 04 Apr 2012, 12:01

Re: I ja sam novi

Post od vedran puzovic »

Pozzz! svima koliko Vas ima! Ja zivim u Banja Luci, harmoniku sviram nekih 10god! Otac mi je bio muzicar pa sam sa njim ucio osnovne korake, a onda polako sam! Forum je vise nego dobar pregledavam ga citav dan, moze sve da se nadje na jednom mjestu! :jdishddf:
Odgovori